АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ МОРЕПЛАВЦІВ, ГО

Контакти

Юридична адреса
65014, м. Одеса, вул. Канатна, 42, каб. 301
Телефони
Керівник
Кузнецов Сергій Олександрович
Код ЄДРПОУ20940389
Дата реєстрації29.07.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ МОРЕПЛАВЦІВ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ МОРЕПЛАВЦІВ, ГО» присвоєно код 20940389.

Керівником підприємства «АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ МОРЕПЛАВЦІВ, ГО» є Кузнецов Сергій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ МОРЕПЛАВЦІВ, ГО» — м. Одеса, вул. Канатна, 42, каб. 301.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ МОРЕПЛАВЦІВ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах