НАДІЯ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАТОДІТНИХ ХРИСТИЯНСЬКИХ СІМЕЙ

Контакти

Юридична адреса
65025, м. Одеса, вул. Бочарова, 25
Керівник
Шайкевич Олег Олександрович
Код ЄДРПОУ20940580
Дата реєстрації17.05.2005
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАДІЯ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАТОДІТНИХ ХРИСТИЯНСЬКИХ СІМЕЙ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАДІЯ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАТОДІТНИХ ХРИСТИЯНСЬКИХ СІМЕЙ» присвоєно код 20940580.

Керівником підприємства «НАДІЯ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАТОДІТНИХ ХРИСТИЯНСЬКИХ СІМЕЙ» є Шайкевич Олег Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАДІЯ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАТОДІТНИХ ХРИСТИЯНСЬКИХ СІМЕЙ» — м. Одеса, вул. Бочарова, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАДІЯ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАТОДІТНИХ ХРИСТИЯНСЬКИХ СІМЕЙ»
Поділіться інформацією в соцмережах