СТРОИТЕЛЬ, САДІВНИЦЬКИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
67752, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с. Випасне
Телефони
Керівник
Берська Лілія Сильвестрівна
Код ЄДРПОУ20941182
Дата реєстрації25.08.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СТРОИТЕЛЬ, САДІВНИЦЬКИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТРОИТЕЛЬ, САДІВНИЦЬКИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 20941182.

Керівником підприємства «СТРОИТЕЛЬ, САДІВНИЦЬКИЙ КООПЕРАТИВ» є Берська Лілія Сильвестрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТРОИТЕЛЬ, САДІВНИЦЬКИЙ КООПЕРАТИВ» — Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с. Випасне.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТРОИТЕЛЬ, САДІВНИЦЬКИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах