ЕЛІТА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ПІВДЕННИЙ ЦЕНТР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
68141, Одеська обл., Татарбунарський р-н, с. Лиман, вул. Чапаєва, 34
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Чумаченко Іван Миколайович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20941354
Дата реєстрації24.06.1993
Дата оновлення11.06.2013

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕЛІТА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ПІВДЕННИЙ ЦЕНТР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕЛІТА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ПІВДЕННИЙ ЦЕНТР, ТОВ» присвоєно код 20941354.

Керівником підприємства «ЕЛІТА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ПІВДЕННИЙ ЦЕНТР, ТОВ» є Чумаченко Іван Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕЛІТА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ПІВДЕННИЙ ЦЕНТР, ТОВ» — Одеська обл., Татарбунарський р-н, с. Лиман, вул. Чапаєва, 34.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕЛІТА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ПІВДЕННИЙ ЦЕНТР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах