ЧЕРВОНА ШАПОЧКА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
68000, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Леніна, 29
Телефони
Керівник
Ковальова Тамара Олексіївна
Код ЄДРПОУ20941360
Дата реєстрації15.05.1996
Дата оновлення23.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЧЕРВОНА ШАПОЧКА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРВОНА ШАПОЧКА, ТОВ» присвоєно код 20941360.

Керівником підприємства «ЧЕРВОНА ШАПОЧКА, ТОВ» є Ковальова Тамара Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРВОНА ШАПОЧКА, ТОВ» — Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Леніна, 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРВОНА ШАПОЧКА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах