ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”АВТОСЕРВІС” (ПО ФОРМІ ТОВ)

Контакти

Юридична адреса
67663, Одеська обл., Одеський р-н, с. Усатове, вул. Піонерська, 14
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Яковенко Едуард Васильович
Кількість працівників2 чол.
Код ЄДРПОУ20941472
Дата реєстрації20.09.1993
Дата оновлення29.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”АВТОСЕРВІС” (ПО ФОРМІ ТОВ)» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”АВТОСЕРВІС” (ПО ФОРМІ ТОВ)» присвоєно код 20941472.

Керівником підприємства «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”АВТОСЕРВІС” (ПО ФОРМІ ТОВ)» є Яковенко Едуард Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”АВТОСЕРВІС” (ПО ФОРМІ ТОВ)» — Одеська обл., Одеський р-н, с. Усатове, вул. Піонерська, 14.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”АВТОСЕРВІС” (ПО ФОРМІ ТОВ)» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах