КОНСТРУКЦІЯ, ПМП

Контакти

Юридична адреса
67820, Одеська обл., Овідіопольський р-н, с. Прилиманське, вул. Жовтнева, 36
Керівник
Савва Валерій Жоржович
Код ЄДРПОУ20941510
Дата реєстрації01.10.1993
Дата оновлення25.12.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОНСТРУКЦІЯ, ПМП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОНСТРУКЦІЯ, ПМП» присвоєно код 20941510.

Керівником підприємства «КОНСТРУКЦІЯ, ПМП» є Савва Валерій Жоржович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОНСТРУКЦІЯ, ПМП» — Одеська обл., Овідіопольський р-н, с. Прилиманське, вул. Жовтнева, 36.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОНСТРУКЦІЯ, ПМП»
Поділіться інформацією в соцмережах