АРНІКА, РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65000, м. Одеса, вул. Червоних Зорь, 3
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Григорчук Ірина В’ячеславівна
Бухгалтер
Ананченко Раиса Николаевна
Код ЄДРПОУ20941644
Дата реєстрації18.09.1996
Дата оновлення22.05.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АРНІКА, РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРНІКА, РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 20941644.

Керівником підприємства «АРНІКА, РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Григорчук Ірина В’ячеславівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРНІКА, РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — м. Одеса, вул. Червоних Зорь, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АРНІКА, РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах