ОКТАВА ЛТД, ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
65076, м. Одеса, вул. Петрова ген., 54, к. 46
Телефони
Керівник
Оксаненко Анатолій Володимирович
Код ЄДРПОУ20941684
Дата реєстрації24.05.2006
Дата оновлення06.06.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОКТАВА ЛТД, ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОКТАВА ЛТД, ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 20941684.

Керівником підприємства «ОКТАВА ЛТД, ПІДПРИЄМСТВО» є Оксаненко Анатолій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОКТАВА ЛТД, ПІДПРИЄМСТВО» — м. Одеса, вул. Петрова ген., 54, к. 46.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОКТАВА ЛТД, ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах