МОДУС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65047, м. Одеса, вул. Кармена, 13, к. 53
Керівник
Шаманський Андрій Георгійович
Код ЄДРПОУ20941696
Дата реєстрації24.09.1993
Дата оновлення29.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МОДУС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОДУС, ТОВ» присвоєно код 20941696.

Керівником підприємства «МОДУС, ТОВ» є Шаманський Андрій Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОДУС, ТОВ» — м. Одеса, вул. Кармена, 13, к. 53.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОДУС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах