ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "АСТ ЛТД" У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
65026, ВУЛ.ПАСТЕРА, 16, КВ.2, М.ОДЕСА, ПРИМОРСЬКИЙ р-н., ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Керівник
Сергов Анатолій Миколайович
Код ЄДРПОУ20943324
Дата реєстрації21.01.1997
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”АСТ ЛТД” У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "АСТ ЛТД" У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 20943324.

Керівником підприємства «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "АСТ ЛТД" У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Сергов Анатолій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "АСТ ЛТД" У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — ВУЛ.ПАСТЕРА, 16, КВ.2, М.ОДЕСА, ПРИМОРСЬКИЙ р-н., ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”АСТ ЛТД” У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах