МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИРОБНИЦТВУ ПРОДУКТІВ БДЖІЛЬНИЦТВА

Контакти

Юридична адреса
66000, Одеська обл., Подільський р-н, м. Кодима, вул. Калініна, 1
Бухгалтерія
Керівник
Горша Володимир Іванович
Кількість працівників2 чол.
Код ЄДРПОУ20943598
Дата реєстрації29.03.1993
Дата оновлення22.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИРОБНИЦТВУ ПРОДУКТІВ БДЖІЛЬНИЦТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИРОБНИЦТВУ ПРОДУКТІВ БДЖІЛЬНИЦТВА» присвоєно код 20943598.

Керівником підприємства «МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИРОБНИЦТВУ ПРОДУКТІВ БДЖІЛЬНИЦТВА» є Горша Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИРОБНИЦТВУ ПРОДУКТІВ БДЖІЛЬНИЦТВА» — Одеська обл., Подільський р-н, м. Кодима, вул. Калініна, 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИРОБНИЦТВУ ПРОДУКТІВ БДЖІЛЬНИЦТВА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах