МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИРОБНИЦТВУ ПРОДУКТІВ БДЖІЛЬНИЦТВА

Контакти

Юридична адреса
66000, Одеська обл., Кодимський р-н, м. Кодима, вул. Калініна, 1
Бухгалтерія
Керівник
Горша Володимир Іванович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ20943598
Дата реєстрації29.03.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИРОБНИЦТВУ ПРОДУКТІВ БДЖІЛЬНИЦТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИРОБНИЦТВУ ПРОДУКТІВ БДЖІЛЬНИЦТВА» присвоєно код 20943598.

Керівником підприємства «МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИРОБНИЦТВУ ПРОДУКТІВ БДЖІЛЬНИЦТВА» є Горша Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИРОБНИЦТВУ ПРОДУКТІВ БДЖІЛЬНИЦТВА» — Одеська обл., Кодимський р-н, м. Кодима, вул. Калініна, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИРОБНИЦТВУ ПРОДУКТІВ БДЖІЛЬНИЦТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах