У ЛУКОМОР’Я, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ПМП

Контакти

Юридична адреса
65042, м. Одеса, вул. Чепіги, 43
Керівник
Добровольський Анатолій Васильович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ20944430
Дата реєстрації08.01.1988
Дата оновлення03.04.2015

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «У ЛУКОМОР’Я, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ПМП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «У ЛУКОМОР’Я, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ПМП» присвоєно код 20944430.

Керівником підприємства «У ЛУКОМОР’Я, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ПМП» є Добровольський Анатолій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «У ЛУКОМОР’Я, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ПМП» — м. Одеса, вул. Чепіги, 43.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «У ЛУКОМОР’Я, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ПМП»
Поділіться інформацією в соцмережах