ВІКОМ, ФІРМА, МПП

Контакти

Юридична адреса
65080, м. Одеса, вул. Корольова, 86, к. 67
Телефони
Керівник
Кієнко Олег Георгійович
Код ЄДРПОУ20944499
Дата реєстрації27.12.1994
Дата оновлення01.02.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІКОМ, ФІРМА, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІКОМ, ФІРМА, МПП» присвоєно код 20944499.

Керівником підприємства «ВІКОМ, ФІРМА, МПП» є Кієнко Олег Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІКОМ, ФІРМА, МПП» — м. Одеса, вул. Корольова, 86, к. 67.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІКОМ, ФІРМА, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах