НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА ”УКРАЇНСЬКА ТЕХНОЛОГІЧНА КОМПАНІЯ” У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
65063, м. Одеса, вул. Армійська, 14 корп. 1, к. 36
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Нахабін Андрій Вадимович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ20945576
Дата реєстрації21.10.2003
Дата оновлення20.01.2011
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА ”УКРАЇНСЬКА ТЕХНОЛОГІЧНА КОМПАНІЯ” У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА ”УКРАЇНСЬКА ТЕХНОЛОГІЧНА КОМПАНІЯ” У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 20945576.

Керівником підприємства «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА ”УКРАЇНСЬКА ТЕХНОЛОГІЧНА КОМПАНІЯ” У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Нахабін Андрій Вадимович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА ”УКРАЇНСЬКА ТЕХНОЛОГІЧНА КОМПАНІЯ” У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — м. Одеса, вул. Армійська, 14 корп. 1, к. 36.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА ”УКРАЇНСЬКА ТЕХНОЛОГІЧНА КОМПАНІЯ” У ВИГЛЯДІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах