НЕПТУН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
66863, Одеська обл., Ширяївський р-н, с. Новоєлизаветівка, вул. Чкалова, 26
Телефони
Керівник
Кривошеєнко Євген Олегович
Код ЄДРПОУ20945719
Дата реєстрації30.01.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НЕПТУН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НЕПТУН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 20945719.

Керівником підприємства «НЕПТУН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Кривошеєнко Євген Олегович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НЕПТУН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Одеська обл., Ширяївський р-н, с. Новоєлизаветівка, вул. Чкалова, 26.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НЕПТУН, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах