ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "АЛЛА" ЧОРНИЙ ВП

Контакти

Юридична адреса
67911, Одеська обл., Окнянський р-н, с. Чорна
Телефони
Керівник
Чорна Лариса Миколаївна
Код ЄДРПОУ20946038
Дата реєстрації18.07.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”АЛЛА” ЧОРНИЙ ВП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "АЛЛА" ЧОРНИЙ ВП» присвоєно код 20946038.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "АЛЛА" ЧОРНИЙ ВП» є Чорна Лариса Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "АЛЛА" ЧОРНИЙ ВП» — Одеська обл., Окнянський р-н, с. Чорна.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”АЛЛА” ЧОРНИЙ ВП»
Поділіться інформацією в соцмережах