КАТЮША, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
66863, Одеська обл., Ширяївський р-н, с. Новоєлизаветівка, вул. Молодіжна, 5
Керівник
Демченко Микола Миколайович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20946179
Дата реєстрації04.02.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КАТЮША, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАТЮША, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 20946179.

Керівником підприємства «КАТЮША, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Демченко Микола Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАТЮША, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Одеська обл., Ширяївський р-н, с. Новоєлизаветівка, вул. Молодіжна, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАТЮША, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах