ІЛЛЧІВСЬКИЙ СУДНОРЕМОНТНИК-1, ЖБК

Контакти

Юридична адреса
68000, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. 1-го Травня, 9
Телефони
Керівник
Мечетна Лілія Іванівна
Код ЄДРПОУ20946564
Дата реєстрації30.09.1975
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІЛЛЧІВСЬКИЙ СУДНОРЕМОНТНИК-1, ЖБК» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІЛЛЧІВСЬКИЙ СУДНОРЕМОНТНИК-1, ЖБК» присвоєно код 20946564.

Керівником підприємства «ІЛЛЧІВСЬКИЙ СУДНОРЕМОНТНИК-1, ЖБК» є Мечетна Лілія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІЛЛЧІВСЬКИЙ СУДНОРЕМОНТНИК-1, ЖБК» — Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. 1-го Травня, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІЛЛЧІВСЬКИЙ СУДНОРЕМОНТНИК-1, ЖБК»
Поділіться інформацією в соцмережах