ДІБ, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65078, Одеська обл., м. Одеса, Малиновський р-н., вул. ГЕНЕРАЛА ПЕТРОВА, б. 22, корпус А, кв. 9
Керівник
Дубінкін Володимир Володимирович
Кількість співробітників5 чел.
Код ЄДРПОУ20946699
Дата реєстрації23.04.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДІБ, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДІБ, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 20946699.

Керівником підприємства «ДІБ, ФІРМА, ТОВ» є Дубінкін Володимир Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДІБ, ФІРМА, ТОВ» — Одеська обл., м. Одеса, Малиновський р-н., вул. ГЕНЕРАЛА ПЕТРОВА, б. 22, корпус А, кв. 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДІБ, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах