ВИМПЕЛ-2, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
65063, Одеська обл., м. Одеса, Малиновський р-н., ВУЛ.ВАРНЕНСЬКА, б. 12, корпус 3, кв. 3
Телефони
Керівник
Городенко Рахіля Сафонівна
Код ЄДРПОУ20946765
Дата реєстрації19.11.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВИМПЕЛ-2, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИМПЕЛ-2, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 20946765.

Керівником підприємства «ВИМПЕЛ-2, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» є Городенко Рахіля Сафонівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИМПЕЛ-2, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» — Одеська обл., м. Одеса, Малиновський р-н., ВУЛ.ВАРНЕНСЬКА, б. 12, корпус 3, кв. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИМПЕЛ-2, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах