ІЛЛІЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

Контакти

Юридична адреса
68000, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 8б
Телефони
Керівник
Островська Ірина Миколаївна
Код ЄДРПОУ20947032
Дата реєстрації28.02.2013
Дата оновлення28.03.2018

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІЛЛІЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІЛЛІЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ» присвоєно код 20947032.

Керівником підприємства «ІЛЛІЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ» є Островська Ірина Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІЛЛІЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ» — Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 8б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІЛЛІЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах