ТАМІЛА, ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
68000, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Корабельна, 6а, к. 18
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Сіпрашвілі Світлана Володимирівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ20947061
Дата реєстрації01.11.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТАМІЛА, ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТАМІЛА, ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 20947061.

Керівником підприємства «ТАМІЛА, ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Сіпрашвілі Світлана Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТАМІЛА, ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Корабельна, 6а, к. 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТАМІЛА, ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах