ВІТЕБСЬКОЇ ТЕТЯНИ ОЛЕКСАНДРІВНИ, СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
68672, Одеська обл., Ізмаїльський р-н, с. Стара Некрасівка
Телефони
Керівник
Вітебська Тетяна Олександрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20947517
Дата реєстрації28.11.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІТЕБСЬКОЇ ТЕТЯНИ ОЛЕКСАНДРІВНИ, СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІТЕБСЬКОЇ ТЕТЯНИ ОЛЕКСАНДРІВНИ, СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 20947517.

Керівником підприємства «ВІТЕБСЬКОЇ ТЕТЯНИ ОЛЕКСАНДРІВНИ, СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО» є Вітебська Тетяна Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІТЕБСЬКОЇ ТЕТЯНИ ОЛЕКСАНДРІВНИ, СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО» — Одеська обл., Ізмаїльський р-н, с. Стара Некрасівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІТЕБСЬКОЇ ТЕТЯНИ ОЛЕКСАНДРІВНИ, СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах