МРІЯ, РАЙОННИЙ САНАТОРІЙ-ПРОФІЛАКТОРІЙ

Контакти

Юридична адреса
66000, Одеська обл., Кодимський р-н, м. Кодима, вул. Леніна, 88
Бухгалтерія
Керівник
Лазаренко Микола Олександрович
Бухгалтер
Незгодюк Катерина Геогріївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20947931
Дата реєстрації14.11.2006
Дата оновлення01.08.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МРІЯ, РАЙОННИЙ САНАТОРІЙ-ПРОФІЛАКТОРІЙ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МРІЯ, РАЙОННИЙ САНАТОРІЙ-ПРОФІЛАКТОРІЙ» присвоєно код 20947931.

Керівником підприємства «МРІЯ, РАЙОННИЙ САНАТОРІЙ-ПРОФІЛАКТОРІЙ» є Лазаренко Микола Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МРІЯ, РАЙОННИЙ САНАТОРІЙ-ПРОФІЛАКТОРІЙ» — Одеська обл., Кодимський р-н, м. Кодима, вул. Леніна, 88.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МРІЯ, РАЙОННИЙ САНАТОРІЙ-ПРОФІЛАКТОРІЙ»
Поділіться інформацією в соцмережах