АВТОРЕМДЕТАЛЬ, КООПЕРАТИВИ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
65007, м. Одеса, вул. Ватутіна, 4
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Яворський Олександр Павлович
Бухгалтер
Олексієва Лідія Дмитрівна
Код ЄДРПОУ20948681
Дата реєстрації28.04.2007
Дата оновлення14.05.2007
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АВТОРЕМДЕТАЛЬ, КООПЕРАТИВИ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТОРЕМДЕТАЛЬ, КООПЕРАТИВИ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 20948681.

Керівником підприємства «АВТОРЕМДЕТАЛЬ, КООПЕРАТИВИ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Яворський Олександр Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТОРЕМДЕТАЛЬ, КООПЕРАТИВИ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» — м. Одеса, вул. Ватутіна, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВТОРЕМДЕТАЛЬ, КООПЕРАТИВИ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах