МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”АРІНА-91” ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ

Контакти

Юридична адреса
65017, м. Одеса, дорога Люстдорфська, 58б
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Митник Михайло Аркадійович
Бухгалтер
Зельцман Майя Гедаліївна
Кількість працівників6 чол.
Код ЄДРПОУ20948965
Дата реєстрації19.07.1991
Дата оновлення22.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”АРІНА-91” ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”АРІНА-91” ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ» присвоєно код 20948965.

Керівником підприємства «МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”АРІНА-91” ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ» є Митник Михайло Аркадійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”АРІНА-91” ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ» — м. Одеса, дорога Люстдорфська, 58б.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”АРІНА-91” ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах