БІЛЯЇВСЬКА РАЙОННА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
67600, Одеська обл., м. Біляївка, просп. Незалежності, 7
Телефони
Керівник
Мишаглі Олег Григорович
Код ЄДРПОУ20948988
Дата реєстрації04.10.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БІЛЯЇВСЬКА РАЙОННА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БІЛЯЇВСЬКА РАЙОННА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 20948988.

Керівником підприємства «БІЛЯЇВСЬКА РАЙОННА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Мишаглі Олег Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БІЛЯЇВСЬКА РАЙОННА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Одеська обл., м. Біляївка, просп. Незалежності, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БІЛЯЇВСЬКА РАЙОННА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах