МАЛОСЛОБІДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОДИМСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
66051, Одеська обл., Кодимський р-н, с. Мала Слобідка
Телефони
Керівник
Доцуленко Віктор Миколайович
Код ЄДРПОУ20949090
Дата реєстрації16.06.2006
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МАЛОСЛОБІДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОДИМСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЛОСЛОБІДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОДИМСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 20949090.

Керівником підприємства «МАЛОСЛОБІДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОДИМСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Доцуленко Віктор Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЛОСЛОБІДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОДИМСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Одеська обл., Кодимський р-н, с. Мала Слобідка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЛОСЛОБІДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОДИМСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах