ЖІНОЧА ГРОМАДА, ТАТАРБУНАРСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
68100, Одеська обл., Татарбунарський р-н, м. Татарбунари, вул. Соборна, 5, к. 13
Телефони
Керівник
Рибіна Людмила Володимирівна
Код ЄДРПОУ20949427
Дата реєстрації19.10.1993
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЖІНОЧА ГРОМАДА, ТАТАРБУНАРСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖІНОЧА ГРОМАДА, ТАТАРБУНАРСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 20949427.

Керівником підприємства «ЖІНОЧА ГРОМАДА, ТАТАРБУНАРСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Рибіна Людмила Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖІНОЧА ГРОМАДА, ТАТАРБУНАРСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Одеська обл., Татарбунарський р-н, м. Татарбунари, вул. Соборна, 5, к. 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖІНОЧА ГРОМАДА, ТАТАРБУНАРСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах