РОСІЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАХАРІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
66706, Одеська обл., Захарівський р-н, с. Росіянівка
Телефони
Керівник
Осійчук Олексій Кузьмич
Код ЄДРПОУ20949677
Дата реєстрації18.08.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РОСІЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАХАРІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОСІЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАХАРІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 20949677.

Керівником підприємства «РОСІЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАХАРІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Осійчук Олексій Кузьмич, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОСІЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАХАРІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Одеська обл., Захарівський р-н, с. Росіянівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОСІЯНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАХАРІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах