ВІРА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65062, м. Одеса, пров. Аркадіївський, 4, к. 78
Телефони
Керівник
Ухань Віктор Михайлович
Код ЄДРПОУ20949775
Дата реєстрації13.07.1995
Дата оновлення29.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІРА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІРА, ТОВ» присвоєно код 20949775.

Керівником підприємства «ВІРА, ТОВ» є Ухань Віктор Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІРА, ТОВ» — м. Одеса, пров. Аркадіївський, 4, к. 78.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІРА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах