ПІВДЕНГЕОЛОГІЯ, НВП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65015, м. Одеса, вул. Корольова, 63, к. 76
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Чепіжко Олександр Валентинович
Бухгалтер
Грішина Вікторія Валентинівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20950347
Дата реєстрації14.06.1995
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПІВДЕНГЕОЛОГІЯ, НВП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІВДЕНГЕОЛОГІЯ, НВП, ТОВ» присвоєно код 20950347.

Керівником підприємства «ПІВДЕНГЕОЛОГІЯ, НВП, ТОВ» є Чепіжко Олександр Валентинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІВДЕНГЕОЛОГІЯ, НВП, ТОВ» — м. Одеса, вул. Корольова, 63, к. 76.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІВДЕНГЕОЛОГІЯ, НВП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах