СПОРТКЛУБ ”ІЛЛІЧІВЕЦЬ” ІЛЛІЧІВСЬКОГО МОРСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО ПОРТУ

Контакти

Юридична адреса
68001, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Леніна, 20
Телефони
Керівник, директор
Блінцов Денис Валентинович
Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ20950353
Дата реєстрації27.04.1993
Дата оновлення06.05.2022
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «СПОРТКЛУБ ”ІЛЛІЧІВЕЦЬ” ІЛЛІЧІВСЬКОГО МОРСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО ПОРТУ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПОРТКЛУБ ”ІЛЛІЧІВЕЦЬ” ІЛЛІЧІВСЬКОГО МОРСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО ПОРТУ» присвоєно код 20950353.

Керівником підприємства «СПОРТКЛУБ ”ІЛЛІЧІВЕЦЬ” ІЛЛІЧІВСЬКОГО МОРСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО ПОРТУ» є Блінцов Денис Валентинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПОРТКЛУБ ”ІЛЛІЧІВЕЦЬ” ІЛЛІЧІВСЬКОГО МОРСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО ПОРТУ» — Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Леніна, 20.
Відгуки про компанію «СПОРТКЛУБ ”ІЛЛІЧІВЕЦЬ” ІЛЛІЧІВСЬКОГО МОРСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО ПОРТУ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах