АРТІС ЛТД

Контакти

Юридична адреса
65012, м. Одеса, вул. Пушкінська, 62
Телефони
Керівник
Межевчук Наталія Веніамінівна
Код ЄДРПОУ20950873
Дата реєстрації02.04.1993
Дата оновлення31.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АРТІС ЛТД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРТІС ЛТД» присвоєно код 20950873.

Керівником підприємства «АРТІС ЛТД» є Межевчук Наталія Веніамінівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРТІС ЛТД» — м. Одеса, вул. Пушкінська, 62.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АРТІС ЛТД»
Поділіться інформацією в соцмережах