ТОВАРНА, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
65036, м. Одеса, вул. Старицького, 10а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Моргачова Олександра Петрівна
Бухгалтер
Буга Тетяна Миколаївна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ20951393
Дата реєстрації19.11.1993
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТОВАРНА, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРНА, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 20951393.

Керівником підприємства «ТОВАРНА, ПРИВАТНА ФІРМА» є Моргачова Олександра Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРНА, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Одеса, вул. Старицького, 10а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРНА, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах