ТАТАРБУНАРСЬКЕ ДЖЕРЕЛО. ПРОСВІТА, ГО

Контакти

Юридична адреса
68100, Одеська обл., Татарбунарський р-н, м. Татарбунари, вул. Лесі Українки, 43
Телефони
Керівник
Власенко Олена Михайлівна
Код ЄДРПОУ20951418
Дата реєстрації10.03.1993
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТАТАРБУНАРСЬКЕ ДЖЕРЕЛО. ПРОСВІТА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТАТАРБУНАРСЬКЕ ДЖЕРЕЛО. ПРОСВІТА, ГО» присвоєно код 20951418.

Керівником підприємства «ТАТАРБУНАРСЬКЕ ДЖЕРЕЛО. ПРОСВІТА, ГО» є Власенко Олена Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТАТАРБУНАРСЬКЕ ДЖЕРЕЛО. ПРОСВІТА, ГО» — Одеська обл., Татарбунарський р-н, м. Татарбунари, вул. Лесі Українки, 43.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТАТАРБУНАРСЬКЕ ДЖЕРЕЛО. ПРОСВІТА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах