СТЕП ЛТД, НАУКОВО-ВІРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП

Контакти

Юридична адреса
65021, м. Одеса, вул. Мечникова, 36, к. 1
Телефони
Керівник
Тасімов Юрій Миколайович
Код ЄДРПОУ20951921
Дата реєстрації25.11.1993
Дата оновлення12.02.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СТЕП ЛТД, НАУКОВО-ВІРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТЕП ЛТД, НАУКОВО-ВІРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» присвоєно код 20951921.

Керівником підприємства «СТЕП ЛТД, НАУКОВО-ВІРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» є Тасімов Юрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТЕП ЛТД, НАУКОВО-ВІРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» — м. Одеса, вул. Мечникова, 36, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТЕП ЛТД, НАУКОВО-ВІРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах