ПРОМСЕРВІС, МП У ФОРМІ ТОВ ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
65026, м. Одеса, вул. Катерининська, 27
Телефони
Керівник
Журавльова Ольга Михайлівна
Бухгалтер
Руденко Раиса Андреевна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ20952116
Дата реєстрації05.07.1991
Дата оновлення12.02.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОМСЕРВІС, МП У ФОРМІ ТОВ ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМСЕРВІС, МП У ФОРМІ ТОВ ФІРМА» присвоєно код 20952116.

Керівником підприємства «ПРОМСЕРВІС, МП У ФОРМІ ТОВ ФІРМА» є Журавльова Ольга Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМСЕРВІС, МП У ФОРМІ ТОВ ФІРМА» — м. Одеса, вул. Катерининська, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМСЕРВІС, МП У ФОРМІ ТОВ ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах