ЮЖНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА ВЕТЕРАНІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
65481, Одеська обл., м. Южне, ПРОСПЕКТ ЛЕНІНА, б. 11, ПК "ДРУЖБА"
Керівник
Марковський Віктор Миколайович
Код ЄДРПОУ20952279
Дата реєстрації09.06.2005
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЮЖНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА ВЕТЕРАНІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮЖНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА ВЕТЕРАНІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 20952279.

Керівником підприємства «ЮЖНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА ВЕТЕРАНІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Марковський Віктор Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮЖНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА ВЕТЕРАНІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Одеська обл., м. Южне, ПРОСПЕКТ ЛЕНІНА, б. 11, ПК "ДРУЖБА".

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮЖНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА ВЕТЕРАНІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах