КОМПАНІЯ ЛАЛ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65481, Одеська обл., м. Южне, вул. Приморська, 11, к. 90
Телефони
Керівник
Сулімовський Ігор Михайлович
Код ЄДРПОУ20952642
Дата реєстрації08.04.1996
Дата оновлення06.12.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМПАНІЯ ЛАЛ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМПАНІЯ ЛАЛ, ТОВ» присвоєно код 20952642.

Керівником підприємства «КОМПАНІЯ ЛАЛ, ТОВ» є Сулімовський Ігор Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМПАНІЯ ЛАЛ, ТОВ» — Одеська обл., м. Южне, вул. Приморська, 11, к. 90.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМПАНІЯ ЛАЛ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах