ІМПУЛЬС-М, МП

Контакти

Юридична адреса
65049, м. Одеса, дор. Фонтанська, 16, корп.3 к.51
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Сініцина Валентина Федорівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20952808
Дата реєстрації10.04.1995
Дата оновлення13.02.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІМПУЛЬС-М, МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІМПУЛЬС-М, МП» присвоєно код 20952808.

Керівником підприємства «ІМПУЛЬС-М, МП» є Сініцина Валентина Федорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІМПУЛЬС-М, МП» — м. Одеса, дор. Фонтанська, 16, корп.3 к.51.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІМПУЛЬС-М, МП»
Поділіться інформацією в соцмережах