ЛОГОН-ЛТД, НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ВКП НА ПРАВАХ ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65021, м. Одеса, вул. Ніжинська, 12, к. 7
Телефони
Керівник
Коба Олександр Леонідович
Код ЄДРПОУ20953096
Дата реєстрації19.11.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛОГОН-ЛТД, НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ВКП НА ПРАВАХ ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛОГОН-ЛТД, НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ВКП НА ПРАВАХ ТОВ» присвоєно код 20953096.

Керівником підприємства «ЛОГОН-ЛТД, НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ВКП НА ПРАВАХ ТОВ» є Коба Олександр Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛОГОН-ЛТД, НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ВКП НА ПРАВАХ ТОВ» — м. Одеса, вул. Ніжинська, 12, к. 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛОГОН-ЛТД, НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ВКП НА ПРАВАХ ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах