КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ПРИДУНАВ’Я"

Контакти

Юридична адреса
68609, Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Тульчианівська, 51
Керівник
Тірон Ольга Михайлівна
Код ЄДРПОУ20953156
Дата реєстрації30.07.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ПРИДУНАВ’Я”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ПРИДУНАВ’Я"» присвоєно код 20953156.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ПРИДУНАВ’Я"» є Тірон Ольга Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ПРИДУНАВ’Я"» — Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Тульчианівська, 51.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ПРИДУНАВ’Я”»
Поділіться інформацією в соцмережах