КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХІНВЕНТАРИЗАТОР" БАЛТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
66101, Одеська обл., м. Балта, вул. Ломоносова, 24а
Телефони
Керівник
Станіславська Тетяна Олександрівна
Бухгалтер
Піщанська Галина Станіславівна
Кількість співробітників8 чел.
Код ЄДРПОУ20954440
Дата реєстрації05.03.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ТЕХІНВЕНТАРИЗАТОР” БАЛТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХІНВЕНТАРИЗАТОР" БАЛТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 20954440.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХІНВЕНТАРИЗАТОР" БАЛТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Станіславська Тетяна Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХІНВЕНТАРИЗАТОР" БАЛТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Одеська обл., м. Балта, вул. Ломоносова, 24а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ТЕХІНВЕНТАРИЗАТОР” БАЛТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах