БОНАВІТ, ВКФ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65045, м. Одеса, вул. Заславського, 5, к. 5
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Максімова Вікторія Федосіївна
Бухгалтер
Станчев Христофор Николаевич
Код ЄДРПОУ20954718
Дата реєстрації03.12.1993
Дата оновлення21.03.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БОНАВІТ, ВКФ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БОНАВІТ, ВКФ, ТОВ» присвоєно код 20954718.

Керівником підприємства «БОНАВІТ, ВКФ, ТОВ» є Максімова Вікторія Федосіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БОНАВІТ, ВКФ, ТОВ» — м. Одеса, вул. Заславського, 5, к. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БОНАВІТ, ВКФ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах