КТМ ЛТД, ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65021, м. Одеса, вул. Садова, 14, к. 9
Телефони
Керівник
Кедіс Іван Станіславович
Код ЄДРПОУ20954776
Дата реєстрації16.12.1993
Дата оновлення15.11.2011
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КТМ ЛТД, ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КТМ ЛТД, ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 20954776.

Керівником підприємства «КТМ ЛТД, ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНА ФІРМА, ТОВ» є Кедіс Іван Станіславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КТМ ЛТД, ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНА ФІРМА, ТОВ» — м. Одеса, вул. Садова, 14, к. 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КТМ ЛТД, ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах