БАЛТСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ №2 I-II СТУПЕНІВ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Контакти

Юридична адреса
66101, Одеська обл., м. Балта, вул. Уварова, 85
Телефони
Керівник, директор
Беньковська Галина Сергіївна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ20954902
Дата реєстрації03.03.1997
Дата оновлення27.05.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «БАЛТСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ №2 I-II СТУПЕНІВ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАЛТСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ №2 I-II СТУПЕНІВ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» присвоєно код 20954902.

Керівником підприємства «БАЛТСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ №2 I-II СТУПЕНІВ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» є Беньковська Галина Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАЛТСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ №2 I-II СТУПЕНІВ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» — Одеська обл., м. Балта, вул. Уварова, 85.
Відгуки про компанію «БАЛТСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ №2 I-II СТУПЕНІВ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах