ЧАЙКА, ОБ’ЄДНАНИЙ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
67624, Одеська обл., Біляївський р-н., село Дачне, 25 КМ ШОСЕ ОДЕСА-КИЇВ
Керівник
Личак Костянтин Віталійович
Код ЄДРПОУ20955037
Дата реєстрації17.10.1988
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЧАЙКА, ОБ’ЄДНАНИЙ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧАЙКА, ОБ’ЄДНАНИЙ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 20955037.

Керівником підприємства «ЧАЙКА, ОБ’ЄДНАНИЙ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Личак Костянтин Віталійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧАЙКА, ОБ’ЄДНАНИЙ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» — Одеська обл., Біляївський р-н., село Дачне, 25 КМ ШОСЕ ОДЕСА-КИЇВ.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧАЙКА, ОБ’ЄДНАНИЙ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах