САГІТТАРІУС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65059, ВУЛ. МАЛИНОВСЬКОГО, БУД. 1, КВ.1, М. ОДЕСА, МАЛИНОВСЬКИЙ р-н., ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Факс
Керівник
Драпак Людмила Микитівна
Код ЄДРПОУ20955089
Дата реєстрації29.08.2001
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «САГІТТАРІУС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САГІТТАРІУС, ТОВ» присвоєно код 20955089.

Керівником підприємства «САГІТТАРІУС, ТОВ» є Драпак Людмила Микитівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САГІТТАРІУС, ТОВ» — ВУЛ. МАЛИНОВСЬКОГО, БУД. 1, КВ.1, М. ОДЕСА, МАЛИНОВСЬКИЙ р-н., ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САГІТТАРІУС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах